Hrací plán

Hrajeme!...


Hrací plán 2022/2023


3. 9.    so 10:00      Wannadu festival Praha                                                                                   BBP, BPJ, Terpsichore

                14:00      Wannadu festival Praha                                                                                   BBP, BPJ, Terpsichore

14. 9.  st   9:00       Jak se dělá tanečník, Dřevník Broumov                                                         BBP

                11:00       Jak se dělá tanečník, Dřevník Broumov                                                         BBP

22. 9.  čt  9:00       Stvoření tance, Náchod, Městské divadlo Dr. Josefa Čížka                          BPJ

24. 9. so  13:00       Zlatá Praha, Náměstí Václava Havla                                                              BBP, BPJ, Terpsichore

1. 10.   so  12:00      Pražská noblesa, open air Branický pivovar                                                  BPJ

15. 10. so  11:00       FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                           BPJ

5. 11.   so  15:30      DANCE Life! 2022, BVV - Brno                                                                      BPJ

11. 11.   pá   9:00      Stvoření tance, KD Ládví                                                                                BPJ

                 11:00       Stvoření tance, KD Ládví                                                                               BPJ

25. 11. pá  9:00       Jak se dělá tanečník, Švandovo divadlo                                                      BBP

                11:00       Jak se dělá tanečník, Švandovo divadlo                                                       BBP 

               19:00       Elixír, Švandovo divadlo                                                                                  BPJ

28. 11. po 19:00      Elixír, KD Ládví                                                                                                 BPJ  

29. 11. út    9:00      Jak se dělá tanečník, KD Ládví                                                                      BBP

4. 12.  ne 15:00       Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                             BPJ

               18:00       Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                              BPJ

8. 12.  st  15:00      Elixír, Městská knihovna Praha                                                                         BPJ, PKB

11. 12. ne 14:00       Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                               BPJ

               17:00       Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                               BPJ 

15. 12. čt  16:00       Branické vánoční setkání, Dům tanečního umění                                          BBP, BPJ, PKB, Terpsichore

18. 12. ne 14:00      Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                               BPJ

                17:00      Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                               BPJ

19. 12. po 18:00      Vánoční taneční scéna, Kongresové centrum Praha                                      BBP, BPJ, Terpsichore

20. 12. út 18:00      Vánoční taneční scéna, Kongresové centrum Praha                                      BBP, BPJ, Terpsichore

5. 1.    čt  9:00        Jak se dělá tanečník, Divadlo Bravo!                                                              BBP

               11:00        Jak se dělá tanečník, Divadlo Bravo!                                                              BBP

8. 1.   ne 14:00        Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                              BPJ

              17:00        Louskáček, Divadlo na Vinohradech                                                               BPJ

13.1.   pá  9:00        Jak se dělá tanečník, KD Mlejn                                                                        BBP

23. 1. po  9:00        Jak se dělá tanečník, Ostrov                                                                           BBP

               11:00         Jak se dělá tanečník, Ostrov                                                                          BBP

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                     PŘIPRAVUJEME

1. 2.   st  19:00         Elixír, Domažlice                                                                                              BPJ

2. 2.  čt   9:00         Stvoření tance, Domažlice                                                                              BPJ

               11:00         Stvoření tance, Domažlice                                                                              BPJ 

5. 2.  ne 18:00        Gala Domu tanečního umění, Divadlo na Vinohradech                                BBP, BPJ, PKB, Terpsichore

1. 3.   st  19:00        Elixír, Městská knihovna Praha                                                                         BPJ

2. 3.  čt   9:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket - Sokol Zbraslav            BBP

               11:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket - Sokol Zbraslav            BBP

               18:00      Ej lásko, Společenské centrum Parket - Sokol Zbraslav                                  PKB, BPJ

3. 3. pá   9:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket - Sokol Zbraslav            BPJ

               11:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket - Sokol Zbraslav            BPJ

4. 3.  so  11:00        FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                             BPJ

26. 3. ne 19:00       Premiéra Vítej na světě 2, Divadlo na Vinohradech                                      BBP

30. 3. čt   9:00       Jak se dělá tanečník, Jičín                                                                               BBP

                 11:00      Jak se dělá tanečník, Jičín                                                                               BBP 

23. 4. ne 19:00       GALA MTT + premiéra Moz-art, Divadlo na Vinohradech                              BPJ + hosté

27. 4.  čt  19:00       Happening tanečních konzervatoří, Divadlo ABC                                          BBP, BPJ

29. 4. so 19:00       Mezinárodní den tance, Střelecký ostrov                                                        BBP, BPJ

5. 5.  pá   9:00       Stvoření tance, Litvínov                                                                                    BPJ

                 11:00      Stvoření tance, Litvínov                                                                                    BPJ 

25. 5. čt  17:00       Taneční učitelé roku - finále, Městská knihovna Praha                                   BPJ

26. 5. pá  9:00       Jak se dělá tanečník, Městská knihovna Praha                                              BBP

                11:00        Jak se dělá tanečník, Městská knihovna Praha                                              BBP

28. 5. ne 19:00        Absolventské představení, Stavovské divadlo                                              BPJ

23. 6. čt  18:00        Závěrečné představení, Divadlo Hybernia                                                     BBP, BPJ

23. 6. pá  18:00       Závěrečné představení, Divadlo Hybernia                                                     BBP, BPJ