Hrací plán 2023/2024


 ↓ Plánovaná představení v sezoně 2023/2024 ↓

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                               PŘIPRAVUJEME

 

20. 7.  so   18:00    FreshDance Fest Lanškroun - Ej lásko, Elixír                                                       PKB, BPJ

22. 7. po    19:30     Lomnice nad Popelkou - Ej lásko, Elixír / Lomnické kulturní léto                      PKB, BPJ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                             REALIZOVÁNO


23. 9. so  11:00       Zlatá Praha, Náměstí Václava Havla                                                                BPJ, BBP, PKB, Terpsichore

25. 9. po  9:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket                                      BBP

                 11:00       Jak se dělá tanečník, Společenské centrum Parket                                      BBP

8. 10. ne  19:00       Premiéra Moz-Art, Divadlo na Vinohradech                                                   PKB, BPJ

15. 10. ne  16:00      Vítej na světě II, Městské divadlo Kolín                                                           BBP

16. 10. po  10:00     Jak se dělá taneční divadlo, Městské divadlo Kolín                                       BPJ

18. 10.  st   11:00      Liga proti rakovině, Městská knihovna v Praze                                              PKB, BPJ

21. 10. so   11:00      FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                            BPJ

23. 10. po  9:00      Jak se dělá tanečník, KD Nučice                                                                     BBP

                  11:00      Jak se dělá tanečník, KD Nučice                                                                     BBP

2. 11.   čt   19:30       On/a, KD Mlejn                                                                                                  PKB, BPJ

3. 11.   pá  9:00        Jak se dělá tanečník, KD Mlejn                                                                       BPJ

3. 11.   pá 19:30        On/a, KD Mlejn                                                                                                  PKB, BPJ 

10. 11.  pá 10:00       Den otevřených dveří, Dům tanečního umění                                              BPJ, BBP, PKB, Terpsichore

12. 11.  ne  18:00       Vítej na světě II, Divadlo na Vinohradech                                                      BBP

15. 11.  st   15:00       Klub mladého diváka, Městská knihovna v Praze                                         PKB, BPJ

25. 11. so  11:00        FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                           BPJ

6. 12.  st   17:00       Branické Vánoce, Dům tanečního umění                                                      BPJ, BBP, PKB, Terpsichore

7. 12.  čt   15:00       Klub mladého diváka, Městská knihovna v Praze                                         PKB, BPJ

17. 12. ne  17:00       Vánoční galavečer, Městské divadlo Most                                                    PKB, BPJ

18. 12. po  18:00      Vánoční taneční scéna, Kongresové centrum                                               BPJ, BBP

19. 12. út   18:00      Vánoční taneční scéna, Kongresové centrum                                               BPJ, BBP

12. 1.   pá   9:00       Jak se dělá taneční divadlo, Divadlo Bravo!                                                  BPJ

14. 1.   ne  18:00       Vítej na světě II, Dům kultury Ostrov                                                              BBP

15. 1.   po   9:00       Jak se dělá tanečník, Dům kultury Ostrov                                                     BBP

                  11:00       Jak se dělá tanečník, Dům kultury Ostrov                                                     BBP 

19. 1.   pá  19:00       Elixír iluzí, Nová scéna ND                                                                               PKB, BPJ 

31. 1.   st   18:00        Vítej na světě II, Domažlice                                                                             BBP

1.  2.   čt    9:00        Jak se dělá tanečník, Domažlice                                                                    BBP

                  11:00       Jak se dělá tanečník, Domažlice                                                                    BBP 

18. 2.  ne   19:00      Moz-Art, Divadlo na Vinohradech                                                                  PKB. BPJ

23. 2. pá   18:00       Vítej na světě II, Nová scéna ND                                                                    BBP

2. 3.   so    11:00       FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                           BPJ

10. 3. ne    19:00      La Strada - Premiéra                                                                                        PKB, BPJ

17. 3. ne    18:00      Festival Musica Holešov                                                                                   PKB, BPJ 

19. 3. út     19:00     On/a, Fabrika Svitavy                                                                                       PKB, BPJ

20. 3. st    10:00     Výběr z repertoáru, Fabrika Svitavy                                                               PKB, BPJ

10. 4.  st    18:00     Vítej na světě II, Náchod - derniéra                                                                 BBP

11. 4.  čt     9:00      Jak se dělá tanečník, Náchod                                                                          BBP

14. 4. ne   19:00      La Strada, Městské divadlo Most                                                                     PKB, BPJ

17. 4. st    15:00      Klub mladého diváka, Městská knihovna v Praze                                           PKB, BPJ

20. 4. so  11:00      FOK, Orchestr na dotek, Obecní dům                                                              BPJ

21. 4.  ne  19:00     Gala MTT, Divadlo na Vinohradech                                                                  PKB, BPJ

25. 4. čt  19:00      Galavečer Litvínov, Citadela Litvínov                                                                 PKB, BPJ

26. 4. pá  9:00     Jak se dělá taneční divadlo, Citadela Litvínov                                                   BPJ

                11:00      Jak se dělá taneční divadlo, Citadela Litvínov                                                   BPJ

29. 4. po 14:00     Den otevřených dveří Domu tanečního umění, Dům tanečního umění         PKB, BPJ, BBP

                16:30      Den otevřených dveří Domu tanečního umění, Dům tanečního umění         PKB, BPJ, BBP

5. 5. ne    19:00     La Strada, Divadlo na Vinohradech                                                                    PKB, BPJ

16. 5. čt    17:00     Taneční učitelé roku 2024, Městská knihovna v Praze                                    BBP

17. 5. pá   11:00     Jak se dělá tanečník, Městská knihovna v Praze                                               BPP

19. 5. ne  19:00      Elixír iluzí, Nová scéna ND                                                                                    PKB, BPJ

26. 5. ne 19:00      La Strada, Divadlo na Vinohradech                                                                    PKB, BPJ   

2. 6. ne   18:00      Koncert baletní školy, DK Metropol, České Budějovice                                    BPJ

8. 6. so   16:00      Smetanova Litomyšl, Jak se dělá taneční divadlo                                             BPJ

12. 6. st   19:00     Rok české hudby a taneční divadlo, Stavovské divadlo                                   BPJ, BBP

14. 6. st   19:00     Absolventské představení, Stavovské divadlo                                                   BPJ, BBP  

20. 6. čt  18:00    Závěrečné představení, Divadlo Hybernia                                                           BPJ, BBP

21 . 6. pá 17:00    Závěrečné představení, Divadlo Hybernia                                                           BPJ, BBP