Hrací plán

Hrajeme!...


PŘIPRAVUJEME V ROCE 2022

9. 1. ne    14,00           Louskáček

                17,00           Louskáček                                                    FIBS + BPJ + BBP

18. 1. út    9,00            Stvoření tance DK Ostrov                            BPJ    představení odloženo

                11,00           Stvoření tance DK Ostrov                            BPJ    představení odloženo

25. 1. út   11,00            KD Jáchymov, Stvoření tance                     BPJ    představení odloženo

27. 1. čt   19,00           Elixír, Městské divadlo Karlovy Vary            BPJ    představení odloženo

2. 2. st    19,00           Elixír, Divadlo Komedie                                BPJ

3. 2.  čt   09,00          Stvoření tance, Divadlo Komedie                BPJ     představení odloženo

13. 2. ne  17,00           Letem Světem, Švandovo divadlo              BBP

14. 2. po  9,00           Jak se dělá tanečník, Švandovo divadlo    BBP

                11,00           Jak se dělá tanečník, Švandovo divadlo   BBP   představení odloženo

16. 2.  st   11,00           Koncert FOK (Tchajkovsky), Smetanova síň, Obecní dům

20. 3. ne  17,00          Letem Světem, Divadlo na Vinohradech   BBP

20. 4. st   18,00         Stvoření tance pro Ukrajinu, Divadlo Komedie, BPJ/BBP

23. 4. so  11,00          Koncert FOK (Raven, Debussy), Smetanova síň, Obecní dům

24. 4. ne  19,00         Gala MTT, Divadlo na Vinohradech, BPJ/PKB/ND/Kyjev/Calif.

29.4.  pá                    Mezinárodní den tance, Open air BBP, BPJ

29. 4. pá                    Mezinárodní den tance, Střelecký ostrov, 18/19:00, BPJ/BBP/TCP/Calif.

6.5.    pá                    Dortem proti rakovině, Sportovní areál Astra, BPJ/BBP

10.5.   út                     Jak se dělá tanecník, KD Ládví, 9:00 a 11:00, BPJ

12.5.   čt                     Exkurze FSZ Františka Chlupa DTU, 

23.5.  po                    Taneční učitelé roku, Městská knihovna v Praze

24.5.  út                     Jak se dělá tanečník, Městská knihovna v Praze, 9:00/ 11:00, BBP/PKB

28.5.  so                    Hostování - Budějovické divadlo Metropol, BPJ

29.5.  ne                    Hostování - Budějovické divadlo Metropol, BBP

31.5.   út                     Absolventské představení, Stavovské divadlo, BPJ/BBP

4.6.    so                    Open Air, Ondřejov, BPJ/BBP    

8.6.    st                     Jak se dělá tanečník, divadlo Bravo, 9:00 a 11:00, BPJ/BBP, 

10.6.   pá                   Jak se dělá tanečník, Švandovo divadlo, 9:00 a 11:00, BPJ/BBP  

24.6.  pá                   Závěrečné představení, Hybernia BPJ/BBP/PKB/Terpischoré